Partnerzy

Wydarzenie "Squash na Chrobrym" odbywa się dzięki sponsorom i partnerom. Są nimi:

 

SPONSORZY:

Volvo Auto-Boss - jest wielooddziałowym autoryzowanym dealerem Volvo. Jego salony zlokalizowane są w Bielsku-Białej i Chorzowie. Volvo Auto-Boss zajmuje się sprzedażą samochodów nowych i używanych, oferuje pełen zakres usług serwisowych, prowadzi sprzedaż części zamiennych i akcesoriów. Posiada również kompleksową ofertę finansową i ubezpieczeniową

Etno Bank Spółdzielczy - " Naszą misją jest budowanie zaufania i więzi na drodze partnerskich relacji z klientami poprzez etyczne, uczciwe, szczere i sprawne działanie"

Jasiu Nalepka -  firma z Bielska-Białej specjalizująca się w oklejaniu samochodów firmowych a także rajdowych

 

PARTNERZY:

Grabowska Models - agencja zrzeszająca modelki i modelów

Decade Music Club - to wyjątkowe miejsce dla najbardziej wymagających klubowiczów, ceniących sobie zróżnicowane klubowe brzmienia podążające za najnowszymi trendami oraz kultowe hity z przeszłości w nowych aranżacjach. Niebanalne wnętrza klubu są barwnym tłem dla nocnych imprezowych doznań.

Aplikuj.pl - twoje wsparcie w rekrutacji

Wahl - od 1919 roku, wraz z wynalezieniem pierwszego praktycznego elektrycznego strzyżenia włosów, Wahl Clipper Corporation jest liderem w kategorii pielęgnacji profesjonalnej i domowej. 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI:

bielsko.biala.pl - największy portal z informacjami z Bielska i okolic

 

ORGANIZATORZY:

Enjoy Squash - klub squasha mieszczący się w Bielsku-Białej. Największy klub w okolicy Bielska, aktualnie rozbudowujący się do 10 kortów. Poprzednia nazwa klubu to "Modelarnia"

Miasto Bielsko-Biała - Urząd Miasta Bielska-Białej współorganizuję także tegoroczną imprezę